Úvod

Freedom, freiheit, liberté...

...slovíčka so zhodným významom, to posledné sa však spája s nenápadnou firmou...

     Keď sa stretnete s majiteľkou spoločnosti LIBERTE, spol. s r.o., zistíte, že je to  charizmatická a temperamentná žena Janka Lacková. Rodáčka z Pezinka, osôbka, ktorá srší nevyčerpateľnou energiou a nápadmi. V jej firme sa takmer neustále čosi deje.

     Pri zakladaní firmy, mala jasné predstavy. Nosnými témami boli reklama a catering. Postupnými, krokmi sa jej podarilo vybudovať stabilnú firmu. Tak ako to býva, počas rokov pôsobenia sa vystriedali lepšie obdobia s horšími, za tie roky však pochopila, že všetky situácie sú pre majiteľa firmy prínosom a prinášajú nové výzvy. Udržať charakter firmy, precízna a poctivá práca sú neodmysliteľnou súčasťou filozofie firmy. Ešte väčší dôraz však kladie na prístup ku klientom.

     Tu vždy platí, ku každému klientovi sa pristupuje individuálne a venuje sa mu dostatok času. Predkladajú sa návrhy, konzultujú sa riešenia a vyhotovenia. Perličkou je, že objednávky sa vybavujú už od jedného kusa, preto vedia vyčariť úsmev klientovi so špecifickou požiadavkou.  Klient skrátka musí odchádzať s úsmevom na tvári a spokojný. Práve preto majú na svojej strane veľa verných a spokojných domácich ale aj zahraničných klientov, ktorí sa spoločnosti neotáčajú chrbtom vďaka serióznemu konaniu, výrobe a spokojnej obojstrannej spolupráci.

     Reklamná časť vo firme predstavuje, dodávanie textilu a reklamných predmetov s potlačou ale aj bez potlače, tvorba a grafické spracovanie lôg, spracovanie a tlač vizitiek, kalendárov, diárov s potlačou aj bez potlače, či razby, výroba obalov na tovar a ešte viac.

shirtsstol img2

Cateringovú časť zahŕňajú indoor aj outdoor akcie, tvorba dekorácií, realizácia výzdob, zabezpečenie jedla, pitia, zapožičanie inventáru, zabezpečenie hudby a mnohé iné.

     Samosatný projekt vytvorený spolumajiteľkou Ing. Terezkou Polákovou, a jej patrí značka oblečenia HONEST CLOTHING, ktorá je určená pre všetkých, ktorý chcú povedať čo cítia a vyjadriť sa prostredníctvom trička a nestrácať tak čas vysvetľovaním.

     Stále pracujeme na tom, aby firma rástla, ponúkala ešte kvalitnejšie služby a mala bližší kontakt zo svojimi zákazníkmi.

     Majiteľka je naklonená a sama prispieva k udržaniu a propagácii slovenských tradícií a ochrane životného prostredia, preto je firma držiteľom certifikátu ekologickej firmy a nie je nemožné ju vidieť v jej vlastnom kroji či pri „záchrane lesa“.

LIBERTE, spol. s r.o.

reklama a catering

Obrancov mieru 88/A

Smolenice 919 04


IČO: 43 838 383

IČDPH: SK 2022495849

Ekologická firma

* Súhlas so spracovaním osobných údajov
Zadaním svojho emailu súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti LIBERTE, spol. s r.o. 

Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. Zákon o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. 

Kontakt

Jana Lacková

 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ing. Terézia Poláková

terkapolak.photo 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

www.liberte.sk


LIBERTE, spol. s r.o. reklama a catering Obrancov mieru 88A 919 04 Smolenice

Address:
City:
State:
Zip: